Vali sõiduki

Otsing

Autovaruosade kataloog AUDI: kõikide mudelite varuosad AUDI


Pakume teile lihtsat ja selget ülevaate meie suurest AUDI autovaruosade valikust, mis on sobitatud teie sõidukiga läbi meie otsingu süsteemi. Lihtsalt valige AUDI mudel ja imestuge, meie AUDI varuosade erakordse kvaliteedi ja madalate hindade üle.


Kõige populaarsemad autoosad AUDI osade kataloogist

Tellige kvaliteetne AUDI varuosad soodne online

Meie autoosade kataloogis leiate kõik AUDI varuosad

Audi ajalugu

Audi asutajaks on Saksa autopioneer August Horch, kel ei lubatud pärast lahkumist ettevõttest A. Horch & Cie oma nime firma nimena kasutada, seega otsustas ta kasutada selle ladinakeelset tõlget. Audi-Automobilwerke GmbH Zwickau asutati aastal 1910 ja võeti üle Zschopauer Motorenwerke J. S. Rasmussen (ärinimi: DKW) poolt aastal 1928. 1932.aastal liideti mõlemad ettevõtted autoliitu koos kahe teise ettevõttega. Just selles ühingus, mille sümboliks olid neli kuulsat rõngast, võttis Audi üle tuntud keskklassi autode tootmise. Pärast Teist maailmasõda sundvõõrandati Chemnitzi’s asuv Auto Union AG ning kustutati äriregistrist aastal 1948.

Aastatel 1949/1950 asutati Ingolstadt’is Auto Liit GmbH, mis jätkas äritegevust DKW nime all. 1958.aastal ühines firma Daimler-Benz AG’ga , vahemikus 1964-1966 ostis Volkswagen AG enamuse Auto Liidu AG-st ning uued tooted lasti välja juba Audi nime all. Audi AG moodustati 1969. aastal; tänaseks kuulub see peaaegu täielikult ettevõttele Volkswagen. Tootmine toimub Ingolstadt’is ja Neckarsulmi’s, samuti Györ’is (Ungari), Brüsselis ja teistes VW ettevõte tehastes.

Praegune mudeliprogramm

Tänaseks on Audi’st saanud ettevõtte preemium kaubamärk. Audi eristub kõigis autoklassides püüdlusega olla tehnoloogiliselt uuenduslik, mida kuulutab ka nende reklaamlause “Areng läbi tehnoloogia”. Üks antud kaubamärgi silmapaistvaid saavutusi on nelikveo jaotus (Quattro mudelid). Praegune mudeliprogramm ulatub väikestest kompaktsetest autodest (A1 ja A3), keskklassi (A4, A5), kõrgema keskklassi (A6, A7) ja luksusklassi mudeliteni (A8, R8). Lisaks lasi firma välja TT seeria kupee- ning kabriolettmuselid ning maasturite Q-mudeleid.

Maasturid ja sportmudelid

Seerias on mitmeid kõrgema jõudlusega S- või RS-versioone ambitsioonikale juhile. Allroad Quattro versioonid A4 ja A6 ning samuti rida Q-mudeleid (Q3, Q5, Q7) on hästi sobivad maastikusõiduks karmimal pinnal. R8 on kaubamärgi sportlike ambitsioonide kehastus. Meie e-pood pakub sobivaid varuosi nii praegustele kui ka mitmetele endistele Audi mudelitele, samuti paljude teiste tootjate autodele. Meie tootevalikust leiate soodsaid kuluvaid varuosasid nagu näiteks pidurikettad, piduriklotsid või klaasipuhastajad parimatelt autoosade tootjatelt kogu maailmas.

Ostukorv

0 Artiklid, 0,00 €

Kassasse
Logi sisse
Unustasid parooli? Uus klient? Registreerige nüüd
INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 120 € kaupade väärtusega
  • AUDI autovaruosad tarne koos UPS
  • AUDI varuosad tarne koos GLS
  • AUDI auto varuosadeks tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • Ostmine AUDI sõiduatode varuosad koos visa maksemeetod
  • Ostmine AUDI varuosad autole koos mc maksemeetod
  • Originaal varuosad AUDI ostmine amex maksemeetod
  • Ostmine AUDI autode varuosad koos paypal maksemeetod
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+372 880 3336

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil