Vali sõiduki
Varuosade kataloogi

HELLA Tagurdustuli koos plastikseibiga, koos reflektoriga, ilma pirnideta, koos tihendiga, koos lambialusega

Arvustused (0)
Tagurdustuli E18728 (Loatüüp: E-tüüp-kontrollitud | Pistikute teostus: Lamepistik) osta madala thumb?id=936163&lng=ee&ccf=94077793

13,16

sh. käibemaks 20, Saatmine
Laos
Tarne 2-3 tööpäevaga
  • Artikli number: 2ZR 003 236-051
  • Tootja: HELLA
  • Tüüp:
- +
See artikkel on lisatud ostukorvi
HELLA Tagurdustuli
Tagurdustuli detailid
  • Montaa?iviis:   Pealis, Seadistus 
  • Installatsiooni pool:   taga 
  • Piirangutega toode/piirangu info 2:   koos plastikseibiga, koos reflektoriga, ilma pirnideta 
  • Piirangutega toode/piirangu info:   koos tihendiga, koos lambialusega 
  • Kontrolltähistus:   E1 8728, ECE/CCC 
  • Nominaalpinge (V):   12, 24 
  • Valgusfunktsioonide arv:  
  • Kinnitusviis:   vertikaalse kinnituse jaoks, horisontaalse kinnituse jaoks 
  • Korpuesvärv:   must 
  • Korpusetüüp:   Sünteetikakorpus 
  • Lambitüüp:   P21W 
  • Tulede otstarve:   koos tagurdustulega 
  • Valgusklaasivärv:   läbipaistev klaas 
  • Materjal:   Sünteetiline aine 
  • Pistikute teostus:   Lamepistik 
  • Loatüüp:   ADR/GGVS kontrollitud, E-tüüp-kontrollitud, koos TÜV-dokumentatsiooniga 
  • Riik: Uus
OEM viitenumber(id):
Auto valmistaja OE NUMBER
AGCO X830180250
AGCO X830180250000
ATLAS COPCO 1382229
AUWÄRTER 11025209
AUWÄRTER 150308100
AUWÄRTER 150310300
CASE IH 4619240
DAF 0906792
DEMAG 44086040
DOLL 8176087
EVOBUS 0005442407
EVOBUS 75341770000
EVOBUS A0005442407
EVOBUS A0018201856
FAUN 5240127
FELDBINDER 297498
FENDT X830180250
FENDT X830180250000
FIAT 2304488
FIAT 42304488
FIAT 42317738
FRUEHAUF LSK0095002
HELLA E18728
HYMER 0866789
HYMER 086678900
HYSTER 0887340
IVECO 41628727
IVECO 42304488
IVECO 42304488KZ576376
IVECO 42317738
IVECO 5006210373
IVECO 8010000157MO
JOHN DEERE 101726
JOHN DEERE 14129023
KARMANN 808413
KÄSSBOHRER 7534153000
KEMPF 20963
KEMPF 4007004
KÖGEL 75126
KRAMER 56112
KRONE 09440150
KRONE 500944015
KRONE 53270950
LANGENDORF 1134602
LANGENDORF B170088
LIEBHERR 6071122
LIEBHERR 607112208
LIEBHERR 6071293
MAN 150308100
MAN 281251036039
Edasised sobilikud tooted sisestatud OEM NUMBRI ALUSEL:
HELLA
2ZR 003 236-051
HELLA
2ZR 005 200-051
FEBI BILSTEIN
29786
DT
3.32056
THERMOTEC
DWG009TT
HERTH+BUSS ELPARTS
81670300
SASIC
3406014
DT
5.41570
Kliendid kes ostsid see toode ka osta:
Toote hinnang

HELLA Tagurdustuli koos plastikseibiga, koos reflektoriga, ilma pirnideta, koos tihendiga, koos lambialusega



Hinda nüüd

HELLA Tagurdustuli koos plastikseibiga, koos reflektoriga, ilma pirnideta, koos tihendiga, koos lambialusega.

INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 110 € kaupade väärtusega
  • Tagurdustuli (E18728 Kontrolltähistus: E1 8728) tarne koos POSTNORD
  • Tagurdustuli (Materjal: Sünteetiline aine E18728) tarne koos GLS
  • E18728 Tagurdustuli (Valgusklaasivärv: läbipaistev klaas) tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • E18728 Tagurdustuli Korpuesvärv: must ostmine PayPal maksemeetod
  • Tagurdustuli (Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos plastikseibiga E18728) HELLA ostmine VISA maksemeetod
  • Tagurdustuli (Korpusetüüp: Sünteetikakorpus E18728) ostmine MasterCard maksemeetod
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+3726189484

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil