Vali sõiduki

Otsing

MANN-FILTER varuosade kataloog

Ettevõtte asutamine

Aastal 1941, Teise maailmasõja ajal, võtsid Erich Hummel ja Adolf üle endise kudumitehase, et luua filtriosakond autotööstuse tarnijale Mahle. Pere, kes on endiselt ettevõtte omanik, tootis algselt vildist filtrielemente ning tekstiilist lisasid Ludwigsburg’is Württemberg’is, kus asub tänaseni firma peakorter.

Alguses valmistati õhufiltreid Maybach’i mootoritele, mida kasutati Saksa Wehrmachti poolt Teises maailmasõjas Panther ja Tiger tankides. Pärast sõda, alates 50ndate keskpaigast, tarnis Mann Filter Company autotööstusele õhufiltreid ning õlifiltreid kui originaalosade tootja.

Tootmine ja jaotus

Mann Filter toodab autotööstusele õli- ja salongifiltreid, samuti diisli- ja bensiinifiltreid rohkem kui 60 riigis üle maailma. See ei ole ainult originaalseadmete tootja kaubamärkidele Hyundai Korea või VW Wolfsburg, samuti mitmetes Ida-Euroopa tootmispiirkondades nagu Audi Slovakkias, vaid on aktiivne ka müügijärgses tööstuses parandustöökodades ning varuosade vahendajate seas.

Kõrgeima taseme kvaliteet

Mann Filter kõrge kvaliteediga tooted, mis erinevad järgitehtud filtritest oma usaldusväärsuse poolest, on saadaval meie veebipoes pea igat tüüpi sõidukitele.

FreciousPlus interjööri filter on suurepärane toode, mis takistab efektiivselt allergeenide, tolmu ja hallituse sattumist salongi. Selle kõrgtehnoloogilise tootega on Mann Filter Company andnud otsustava panuse reisijate tervise kaitseks sissehingatavate tolmuosakeste eest, mida diiselmootoriga sõidukid tekitavad.

Ostukorv

0 Artiklid, 0,00 €

Kassasse
Logi sisse
Unustasid parooli? Uus klient? Registreerige nüüd
INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 120 € kaupade väärtusega
  • Varuosad MANN-FILTER tarne koos UPS
  • Autoosad MANN-FILTER tarne koos GLS
  • Varuosad autole MANN-FILTER tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • Autode varuosad MANN-FILTER ostmine visa maksemeetod
  • MANN-FILTER auto varuosadeks ostmine mc maksemeetod
  • Originaal varuosad MANN-FILTER ostmine amex maksemeetod
  • Autode varuosad MANN-FILTER ostmine paypal maksemeetod
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+372 880 3336

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil