Vali sõiduki
Varuosade kataloogi

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur koos kokkusurumisvastase plekiga, CST84

Arvustused (0)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur 21035, 20630, 20173, 20107, 20034 (Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos kokkusurumisvastase plekiga | Pidurisüsteem: ATE) osta madala thumb?id=1813321&lng=ee&ccf=94077793

63,10

sh. käibemaks 20, Saatmine
Praegu otsas
  • Artikli number: 20034
  • Tootja: METZGER
  • Tüüp:
- +
See toode on laost otsas. Palun valige mõni teine.
See artikkel on lisatud ostukorvi
METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur detailid
  • piirangu info:   CST84 
  • Kõrgus (mm):   56,5 
  • Laius (mm):   61,7 
  • Jämedus [mm]:   15 
  • Piirangutega toode/piirangu info 2:   koos kokkusurumisvastase plekiga 
  • Pidurisüsteem:   ATE 
  • Hulgaühik:   Telje komplekt 
  • Riik: Uus
OEM viitenumber(id):
Auto valmistaja OE NUMBER
ALFA ROMEO 10514220520325
ALFA ROMEO 60526090
ALFA ROMEO 60711959
ALFA ROMEO 60727286
ALFA ROMEO 60729250
ALFA ROMEO 60729251
ALFA ROMEO 60778263
BMW 34111102623
BMW 34111102966
BMW 34111116619
BMW 34111160175
FORD 0710417
FORD 710417
MERCEDES-BENZ 0004207020
MERCEDES-BENZ 0004207120
MERCEDES-BENZ 0005861142
MERCEDES-BENZ 0005861442
MERCEDES-BENZ 0005862242
MERCEDES-BENZ 0005862542
MERCEDES-BENZ 0005863942
MERCEDES-BENZ 0005864142
MERCEDES-BENZ 0005864642
MERCEDES-BENZ 0005867142
MERCEDES-BENZ 0005867642
MERCEDES-BENZ 0014207920
MERCEDES-BENZ 0015866442
OPEL 1605003
OPEL 1605008
OPEL 1605124
OPEL 1605125
OPEL 1605126
OPEL 1605127
OPEL 1605140
OPEL 1605144
OPEL 1605146
OPEL 1605149
OPEL 1605150
OPEL 1605151
OPEL 1605158
OPEL 1605183
OPEL 1605192
OPEL 1605201
OPEL 1605212
OPEL 1605214
OPEL 1605218
OPEL 1605219
OPEL 1605256
OPEL 1605320
OPEL 1605346
OPEL 1605432
Edasised sobilikud tooted sisestatud OEM NUMBRI ALUSEL:
NK
223647
AKS DASIS
742001N
TOPRAN
207 696
BOSCH
0 986 494 435
HELLA
9XL 351 328-181
ATE
13.0460-0246.2
ATE
13.0460-3804.2
ATE
13.0460-4033.2
ATE
13.0460-4035.2
ATE
13.0460-4036.2
ATE
13.0460-7080.2
ATE
13.0460-7264.2
ATE
13.0470-7264.2
BOSCH
0 986 424 050
BOSCH
0 986 460 346
BOSCH
0 986 466 302
TEXTAR
2043703
TEXTAR
2141101
FERODO
FDB1921
FERODO
FDB2H
FERODO
FDB2M
FERODO
FDB4263
FERODO
FDB4265
FERODO
FDB901
FERODO
FSL2
BREMBO
P 06 002
BREMBO
P 59 001
BREMBO
P 59 019
DELPHI
LP2167
FEBI BILSTEIN
16234
FEBI BILSTEIN
16290
NK
203669
NK
223637
NK
229906
NK
9036113
MAPCO
6459
REMSA
0006.00
REMSA
0006.02
REMSA
0006.60
REMSA
0468.00
REMSA
1432.02
JAPANPARTS
PP-W05AF
TRW
GDB101
TRW
GDB112
TRW
GDB1166
TRW
GDB1844
TRW
GDB261
TRW
ST1556
VAICO
V30-8100
VAICO
V40-0685
VAICO
V40-8016
VAICO
V40-8041
LPR
05P024
LPR
05P109
LPR
05P1575
LPR
05P465
Barum
BA2162
ABE
C1X016ABE
ABE
C2M003ABE
TRW
GDB1927
REMSA
0011.20
NK
313669
VALEO
598099
VALEO
598050
VALEO
601055
VALEO
601049
BLUE PRINT
ADG042123
JURID
571279J
JURID
571530J
JURID
573205J
JURID
573335J
TRISCAN
8110 10201
TRISCAN
8110 24001
TRISCAN
8110 24041
ICER
180162
ICER
180386
ICER
180988
ICER
181850
ICER
181943
TEXTAR
2017301
TRISCAN
8140 10194
BREMBO
P 59 080
FERODO
FSL901
FERODO
FSL1921
OPTIMAL
2196
OPTIMAL
9154
OPTIMAL
9915
OPTIMAL
12454
STARK
SKBP-0010081
STARK
SKBP-0010193
STARK
SKBP-0010239
TEXTAR
2003402
MAPCO
6957
MINTEX
MDB1683
MINTEX
MDB3182
MINTEX
MDB1002
MINTEX
MDB1115
TEXTAR
2509602
TEXTAR
2509681
FEBI BILSTEIN
116147
A.B.S.
36009
A.B.S.
37645
A.B.S.
37790
A.B.S.
K17231
DELPHI
LP18
DELPHI
LP873
BLUE PRINT
ADW194206
ZIMMERMANN
21035.155.1
ZIMMERMANN
21411.170.1
CIFAM
822-128-0
CIFAM
822-840-0
KAMOKA
JQ1011802
JURID
573335JC
BOSCH
0 986 494 666
BOSCH
0 986 494 634
BRECK
25096 00 704 20
METZGER
1170003
VALEO
301055
VALEO
301099
KRAFT
6011504
RIDEX
402B0082
RIDEX
402B0193
VAICO
V30-8100-1
DIEDERICHS
1184420
METZGER
1170279
METZGER
1170655
RIDEX
402B0239
ASHIKA
51-0W-W05
JP GROUP
1263600710
JP GROUP
1263600719
JP GROUP
1263701510
JP GROUP
1263701519
JP GROUP
1270305500
JP GROUP
1270305509
REMSA
0002.30
REMSA
0006.10
MAGNETI MARELLI
363916060433
BOSCH
0 986 495 259
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
02.35.131
MEYLE
025 245 5019/W
MEYLE
025 250 9616/W
AUTOMEGA
120072810
MAXGEAR
19-2103
ROADHOUSE
2006.00
ROADHOUSE
2006.60
ROADHOUSE
21432.02
METELLI
22-0840-0
ROADHOUSE
2468.00
ESEN SKV
26SKV245
KRAFT
6001610
HELLA
8DB 355 007-021
HELLA
8DB 355 007-731
HELLA
8DB 355 015-221
HELLA
8DB 355 017-561
DENCKERMANN
B110264
DENCKERMANN
B110265
DENCKERMANN
B110916
DENCKERMANN
B111153
AISIN
BPOP-2006
JAPANPARTS
PA-0077AF
RAICAM
RA.0847.0
DON
PCP1052
QUARO
QP3663
Barum
BA2359
TOMEX brakes
TX 10-19
TOMEX brakes
TX 11-88
TOMEX brakes
TX 16-52
OPTIMAL
BP-02196
OPTIMAL
BP-09154
OPTIMAL
BP-09915
OPTIMAL
BP-12454
ALFETTA GIULIAGIULIETTAGT GTA GTVSPIDER 100607590021500-2000TAUNUS228420/430BITURBO GHIBLIKARIF /8HECKFLOSSEStufenheck PAGODEPONTONS-klassSL111. Seeria123. Seeria124. SeeriaADMIRALASCONACOMMODORE DIPLOMAT KADETTKAPITÄNMANTA MONZAOLYMPIAREKORD SENATOR3569141307-1510HORIZONRANCHOSIMCACHEVETTE140 1641500/1600411/412KAEFERKARMANN GHIA
Tootja\Mudel\TüüpAasta (pärit - kuni)HPTöömahtSil.Mootori kood
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.6 (116.B1A)01.19751071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.807.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.810.19791211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 1.8 (116.B2)10.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.19781321962 ccm4AR 10520
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 TD (116.BA)10.1979821995 ccm4VM4HT/2
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.601.19761071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741161779 ccm4AR 01608 X
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 1.801.19741211779 ccm4AR 01608
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.007.19781211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116) 2.006.19771311962 ccm4AR 01655
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GIULIA GT 1600 Super01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO Giulia Sedaan (105_) 1.8 D06.1976521760 ccm44.108
ALFA ROMEO Giulia Sedaan (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedaan (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO Giulia Sedaan (105_) 1600 Super (105,14)06.1964971570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO Giulia Sedaan (105_) 1600 Super (115)01.19741031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.3 (116.44A)10.1977901357 ccm4AR 01644
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.6 (116.50B)10.19771071567 ccm4AR 01600
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 1.8 (116.AA, 116.AB)04.19791221779 ccm4AR 01678
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) 2.0 (116.A1A)06.19801311962 ccm4AR 11671
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT 1600 (105)03.19631021570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT 1600 (115)06.19711091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO GT A 1600 (105)01.19651131570 ccm4AR 10538
OPEL OPEL 1.109.1968601078 ccm411 SR
OPEL OPEL 1.909.1968901897 ccm419 S
ALFA ROMEO GTA Kupee 1.3 Junior05.19681101290 ccm4AR 10531
ALFA ROMEO GTA Kupee 1.3 Junior05.19681601290 ccm4AR 10534
ALFA ROMEO GTV (116) 2.007.19781311962 ccm4AR 06212
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
ALFA ROMEO SPIDER (105) 130001.1968871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO SPIDER (105) 160003.19661091570 ccm4AR 00536
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160001.19901071570 ccm4AR 01563
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19711091570 ccm4AR 00536
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Kupee (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Kupee (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI 60 Sedaan 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 75 Sedaan 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI 75 Variant 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI SUPER 90 1.809.1966901770 ccm421
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 Kabriolett (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.208.196645 ccm
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.207.196239 ccm
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.507.196250 ccm
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.5 TS12.196254 ccm
FORD TAUNUS 12M (P4) 1.5 TS12.196265 ccm
FORD TAUNUS 12M Kupee (13G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M Kupee (P4) 1.5 TS12.196250 ccm
FORD TAUNUS 12M Kupee (P4) 1.5 TS12.196254 ccm
FORD TAUNUS 12M Kupee (P4) 1.5 TS12.196265 ccm
FORD TAUNUS 12M Turnier 1.205.195338 ccm
FORD TAUNUS 12M Turnier (15G) 1.309.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M Turnier (P4) 1.204.196339 ccm
FORD TAUNUS 12M Turnier (P4) 1.504.196350 ccm
FORD TAUNUS 15M (21G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (22G) 1.508.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.5 XL/RS08.1966651498 ccm4TV 15 HC
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS01.1968691699 ccm4TV 17 H
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS07.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 15M (29G) 1.5 XL/RS01.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M (29G) 1.5 XL/RS08.1966651498 ccm4TV 15 HC
FORD TAUNUS 15M Kupee (23G) 1.501.1968541498 ccm4TV 15 H
FORD TAUNUS 15M Kupee (23G) 1.508.1966651498 ccm4TV 15 HC
FORD TAUNUS 15M Kupee (23G) 1.701.1968691699 ccm4TV 17 H
FORD TAUNUS 15M Kupee (23G) 1.707.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD TAUNUS 15M Turnier (25G) 1.509.1966541498 ccm4TV 15 H
FORD Taunus 17M Kupee (33F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Kupee (33F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Kupee (33F) 1.808.1968821814 ccm6RY
FORD Taunus 17M Kupee (33F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedaan (21) 1.509.196460 ccm
FORD Taunus 17M Sedaan (21) 1.709.196465 ccm
FORD Taunus 17M Sedaan (21) 1.709.196469 ccm
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 1.712.1967751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 1.812.1967821814 ccm6RY
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 2.012.1967861998 ccm6NX
FORD Taunus 17M Sedaan (31F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 1.507.1967601498 ccm4EX
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 1.707.1967651699 ccm4MX
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 1.707.1967691699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 1.808.1968821814 ccm6RY
FORD Taunus 17M Sedaan (32F) 2.012.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus 17M Sedaan (P3) 1.509.196054 ccm
FORD TAUNUS 17M Turnier (21) 1.511.196460 ccm
FORD TAUNUS 17M Turnier (21) 1.711.196469 ccm
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.509.1967601498 ccm4EX
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (35F) 1.701.1968751699 ccm4MY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.709.1967651699 ccm4MX
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.708.1968751699 ccm4MY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.801.1968821814 ccm6RY
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 2.001.1968901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 17M Turnier (P3) 1.512.196054 ccm
FORD TAUNUS 20M 2.011.196486 ccm
FORD TAUNUS 20M 2.0 TS11.196490 ccm
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier 2.011.1964861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.009.1967861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.001.1968861998 ccm6NX
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL Kupee (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
MASERATI 228 (AM334) 2.8 i12.1986250 ccm
MASERATI 420/430 (69, 78, AF3) 42003.19851801996 ccm6452
MASERATI 420/430 (69, 78, AF3) 430 i 2.802.19882472790 ccm6473
MASERATI Biturbo (70, 77) 2.24V03.19892451996 ccm6475
MASERATI Biturbo (70, 77) 22201.19892201996 ccm6471
MASERATI Biturbo (70, 77) 222 SE11.19892242790 ccm6473
MASERATI Biturbo (70, 77) 4.24V04.19902451996 ccm6475
MASERATI Biturbo (70, 77) 42506.19841902491 ccm6453
MASERATI Biturbo (70, 77) 42506.19842002491 ccm6453
MASERATI BITURBO Kupee 2.007.19851841996 ccm6452
MASERATI BITURBO Kupee S 2.012.19812051996 ccm6454
MASERATI BITURBO Spider 2.007.19851841996 ccm6452
MASERATI BITURBO Spider 2.801.19892242790 ccm6473
MASERATI Ghibli II 2.0 24V Biturbo05.19923061996 ccm6AM 496
MASERATI Ghibli II 2.8 24V Biturbo06.19922842790 ccm6AM 574
MASERATI Karif Kupee 2.804.19882252790 ccm6473
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Kupee 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Kupee 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Kupee 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Kupee 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Kupee 280 CE (114.072)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedaan 280 E (114.062)06.19721852746 ccm6M 110.981
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 20001.1968951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 200 (115.015)01.1968861988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 200 D (115.115)01.1968551988 ccm4OM 615.913
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 220 (115.010)01.1968902197 ccm4M 115.924
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 220 (115.010)01.19681052197 ccm4M 115.920
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 220 D (115.110)01.1968602197 ccm4OM 615.912
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 230.4 (115.017)08.19731102307 ccm4M 115.951
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 240 D (115.117)08.1973652404 ccm4OM 616.916
MERCEDES-BENZ /8 (W115) Sedaan 240 D 3.0 (115.114)08.1974802998 ccm5OM 617.910
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 DC (110.110)06.1961541988 ccm4OM 621.912
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 20007.1965951988 ccm4M 115.926
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 200 (110.010)07.1965831988 ccm4M 121.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 200 D (110.110)07.1965551988 ccm4OM 621.918
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 23006.19661202281 ccm6M 180.950
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 230 (110.011)07.19651052281 ccm6M 180.949
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 B (111.010)08.1959952180 ccm6M 180.940
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SB (111.012)08.19591102180 ccm6M 180.941
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 220 SEB (111.014)08.19591202180 ccm6M 127.982
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112) 230 S (111.010)07.19651202281 ccm6M 180.950
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 20006.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 200 (123.020)02.1976941988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 200 (123.220)06.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 200 D03.1979601988 ccm4OM 615.940
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 200 D (123.120)07.1976551988 ccm4OM 615.940
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 220 D01.1977672197 ccm4OM 615.941
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 220 D (123.126)01.1976602197 ccm4OM 615.941
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 230 (123.023)02.19761092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 230 E (123.223)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 240 D (123.123)02.1976652399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 240 D (123.123)03.1979722399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 280 E08.19761772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 280 E (123.033)02.19761852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 300 D (123.130)02.1976802998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 300 D (123.130)03.1979882998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) 300 Turbo-D (123.133)08.19811252998 ccm5OM 617.952
MERCEDES-BENZ Pagode Cabrio (W113) 230 SL (113.042)01.19631502306 ccm6M 127.981
MERCEDES-BENZ Pagode Cabrio (W113) 250 SL (113.043)01.19661502496 ccm6M 129.982
MERCEDES-BENZ Pagode Cabrio (W113) 280 SL (113.044)01.19681702778 ccm6M 130.983
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 Db (121.100, 121.102, 121.110, 121.111)01.1959501898 ccm4OM 621.910
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 380 SEC (126.043)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 420 SEC (126.046)10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC (126.044)10.19812314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC (126.044)08.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC (126.044)09.19852654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 500 SEC Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Coupe (C126) 560 SEC (126.045)10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 250 SE (108.014)01.19661502496 ccm6M 129.980
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 280 S (108.016)10.19671402780 ccm6M 130.920
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019)01.19681602780 ccm6M 130.980
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.19712003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018)03.19682506330 ccm8M 100.981
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721772746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 280 SE,SEL (116.024)08.19721852746 ccm6M 110.985
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19761943499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.19722003499 ccm8M 116.983
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.19762053499 ccm8M 116.985
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 450 SE08.19721944520 ccm8M 117.983
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.032)01.19732244520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 450 SE,SEL (116.033)12.19752184520 ccm8M 117.986
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W116) 450 SEL 6.9 (116.036)07.19752866834 ccm8M 100.985
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 260 SE (126.020)09.19851602597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 260 SE (126.020)09.19851662597 ccm6M 103.941
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 280 SE, SEL (126.022, 126.023)10.19791852746 ccm6M 110.987
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)01.19861802960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025)09.19851882960 ccm6M 103.981
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)10.19812043839 ccm8M 116.963
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 380 SE, SEL (126.032)09.19802183818 ccm8M 116.961
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852244196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 420 SE, SEL10.19852314196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034)10.19852184196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035)10.19852044196 ccm8M 116.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL09.19872654973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852234973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792314973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)12.19792414973 ccm8M 117.963
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL (126.036)09.19852454973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 500 SE, SEL Cat06.19892524973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 560 SE, SEL10.19853005547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ S-klass Saloon (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 280 SL (107.042)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851802960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 300 SL (107.041)09.19851882960 ccm6M 103.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 350 SL (107.043)05.19711953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802043839 ccm8M 116.962
MERCEDES-BENZ SL (R107) 380 SL (107.045)09.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862044196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 420 SL (107.047)01.19862184196 ccm8M 116.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 450 SL (107.044)10.19722244520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862234973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802314973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)05.19802414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ SL (R107) 500 SL (107.046)01.19862454973 ccm8M 117.964
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 280 SLC (107.022)06.19761772746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 280 SLC (107.022)08.19741852746 ccm6M 110.986
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 350 SLC (107.023)03.19761953499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 350 SLC (107.023)01.19722003499 ccm8M 116.984
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 380 SLC (107.025)07.19802183818 ccm8M 116.960
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 450 SLC (107.024)09.19752184520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 450 SLC (107.024)01.19732254520 ccm8M 117.982
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) 450 SLC 5.0 (107.026)06.19782414973 ccm8M 117.960
MERCEDES-BENZ W111 Cabrio (W111) 280 SE 3.5 (111.025)01.19692003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ W111 Kupee (W111) 220 SEB (111.021)01.19611202196 ccm6M 127.984
MERCEDES-BENZ W111 Kupee (W111) 250 SE (111.021)01.19651502496 ccm6M 129.980
MERCEDES-BENZ W111 Kupee (W111) 280 SE (111.024)01.19671602778 ccm6M 130.984
MERCEDES-BENZ W111 Kupee (W111) 280 SE 3.5 (111.026)01.19692003500 ccm8M 116.980
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 230 C (123.043)05.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 230 CE (123.243)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 280 CE09.19771772746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 280 CE03.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Kupee (C123) 300 C Turbo-D (123.153)09.19811252998 ccm5OM 617.952
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 200 T11.19801091997 ccm4M 102.920
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 200 T (123.280)11.19801011997 ccm4M 102.939
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 230 T (123.083)09.19771092307 ccm4M 115.954
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 230 TE (123.283)04.19801362299 ccm4M 102.980
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 240 T D09.1977652399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 240 T D (123.183)03.1979722399 ccm4OM 616.912
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 280 TE (123.093)09.19771852746 ccm6M 110.988
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 300 T D (123.190)09.1977802998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 300 T D (123.190)03.1979882998 ccm5OM 617.912
MERCEDES-BENZ W123 Kombi (S123) 300 T Turbo-D (123.193)10.19801252998 ccm5OM 617.952
OPEL ADMIRAL A 2.8 HL10.19671402784 ccm628 HL
OPEL ADMIRAL A 2.8 S10.19651252784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.803.19751402784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.803.19691462784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19751602784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19751292784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19691322784 ccm628 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S04.1972601196 ccm412 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1971901897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR10.1970901897 ccm419 S
OPEL COMMODORE B 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS01.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL COMMODORE B Kupee 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B Kupee 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B Kupee 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Kupee 2.8 GS12.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Kupee 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B Kupee 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL DIPLOMAT B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL DIPLOMAT B 5.403.19692305354 ccm854 S
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Kombi 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Kombi 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Kombi 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Kombi 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Kupee 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Kupee 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Kupee 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Kupee 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KAPITÄN P 2.605.1958902605 ccm626 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.204.1972601196 ccm412 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.609.1970681584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 GT/E02.19741051897 ccm419 E
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970881897 ccm419 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970901897 ccm419 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL OLYMPIA A 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL OLYMPIA A Kupee 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL REKORD A 1500 (R3)02.1963541488 ccm415 B
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963601668 ccm417 A
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD A Kupee 170001.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD B 1.708.1965751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.909.1965751897 ccm419 N
OPEL REKORD B Kombi 1.508.1965601492 ccm415 NB
OPEL REKORD B Kombi 1.708.1965751698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.502.1968601492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Kombi 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C Kombi 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C Kombi 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C Kombi 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Kombi 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Kupee 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Kupee 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 2.0 D08.1974541998 ccm420 D
OPEL REKORD D 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D Kombi 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D Kombi 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Kombi 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D Kupee 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D Kupee 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.19831362490 ccm6H 25 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.19841402490 ccm625 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster C 160001.1963751582 ccm4616.15
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster C 1600 SC01.1963951582 ccm4616/16
PORSCHE 356 Kupee C 160001.1963751582 ccm4616.15
PORSCHE 356 Kupee C 1600 SC01.1963951582 ccm4616/16
PORSCHE 914 1.808.1973861795 ccm4AN
PORSCHE 914 2.001.19721001971 ccm4GB
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 210.1976861294 ccm41G4
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1300 1.308.196352 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS08.196660 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS,GL,GLS08.196654 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial05.197454 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial10.197367 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 Spezial10.1970691290 ccm4345/S
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.308.196654 ccm
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.3 Spezial10.1970691290 ccm4345/S
TALBOT Simca 1500 1.510.196367 ccm
TALBOT Simca 1500 Kombi 1.511.196467 ccm
TALBOT Simca 1501 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Autom.10.196672 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Spezial10.197371 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Spezial10.197082 ccm
TALBOT Simca 1501 Kombi / Tourisme 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 Kombi / Tourisme 1.5 Autom.10.196672 ccm
TALBOT Simca 1501 Kombi / Tourisme 1.5 Spezial10.197371 ccm
TALBOT Simca 1501 Kombi / Tourisme 1.5 Spezial10.197082 ccm
VAUXHALL CHEVETTE 130003.1975531297 ccm413 N
VAUXHALL CHEVETTE 130009.1974571297 ccm413 S
VAUXHALL CHEVETTE Luukpära 130003.1975531297 ccm413 N
VAUXHALL CHEVETTE Luukpära 130003.1975571297 ccm413 S
VAUXHALL CHEVETTE Universaal 130009.1976571297 ccm413 S
VOLVO 140 (142, 144) 1.8 S07.19671011780 ccm4B 18 B
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 (142, 144) 2.008.1971951986 ccm4B 20 D
VOLVO 140 (142, 144) 2.009.19701241986 ccm4B 20 E
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S11.19681011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S09.19721161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S08.1968821986 ccm4B 20 A
VOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S08.19721001986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S08.19721011986 ccm4B 20 B
VOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S09.19731161985 ccm4B 20 F
VOLVO 140 Kombi (145) 2.0 S08.19721241986 ccm4B 20 E
VOLVO 164 Sedaan 2.908.19721602978 ccm6B 30 E
VW 1500,1600 (31) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 (31) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 (31) 1.608.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Luukpära (31) 1.5 L07.1968451493 ccm4K
VW 1500,1600 Luukpära (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Variant (36) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 Variant (36) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 Variant (36) 1.6 L08.1965541584 ccm4U
VW 411,412 1.707.1968681679 ccm4Z
VW 411,412 1.709.1969801679 ccm4W
VW KAEFER 1500 1.5 (11)08.1966441493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Kupee (14, 34) 160007.1971481584 ccm4AL
VW KARMANN GHIA Kupee (14, 34) 160001.1970501584 ccm4AD
Kliendid kes ostsid see toode ka osta:
Toote hinnang

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur koos kokkusurumisvastase plekiga, CST84



Hinda nüüd

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur koos kokkusurumisvastase plekiga, CST84.

INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 110 € kaupade väärtusega
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (21035, 20630, 20173, 20107, 20034 Jämedus/Tugevus (mm): 15) tarne koos POSTNORD
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Kõrgus (mm): 56,5 21035, 20630, 20173, 20107, 20034) tarne koos GLS
  • 21035, 20630, 20173, 20107, 20034 Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Laius (mm): 61,7) tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • 21035, 20630, 20173, 20107, 20034 Piduriklotsi komplekt, ketaspidur ostmine PayPal maksemeetod
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur ( 21035, 20630, 20173, 20107, 20034) METZGER ostmine VISA maksemeetod
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur ( 21035, 20630, 20173, 20107, 20034) ostmine MasterCard maksemeetod
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+3726189484

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil