Vali sõiduki

Otsing

VEMO varuosade kataloog

Vierol AG

Nimi Vemo ei viita tootjale ega tarnijale, vaid hoopis kaitstud ärinimele, mis on kuulunud Oldenburg’i lähistel asuvale VIEROL AG-le alates 1977.aastast. Vierol AG tarnib peamiselt Saksa autotootjatele VW/Audi, BMW ja Mercedes Benz elektrilisi komponente seadusega registreeritud nime all.

Veel Vierol AG kaubamärke

Kuigi brändinime Vemo kasutatakse elektriliste ja elektrooniliste komponentide jaoks, tarnib VIEROL AG kõiki mehaanilisi autotööstuse komponente nime all VAICO. Aastal 2011 tarnis VIEROL AG üle 18 000 elektriliste, elektrooniliste ja mehaaniliste varuosa autotööstustele mõlemate kaubamärkide – Vemo ja Vaico – nime all.

Vemo autovaruosad

Tootevalikusse kuuluvad elektrilised istmesoojendid, samuti juhtseadmed, täielikud kaablisüsteemid ja erinevad andurid (ABS andurid, kiiruseandurid, parkimisabi ja nii edasi). Lisaks mootori elektroonilised juhtimissüsteemid, pardaarvutisüsteemid, diagnostikasüsteemid ning kütusekulu vähendamise süsteemid sellelt tarnijalt.

Elektrooniliste komponentide hulk võrreldes üksikute autoosade koguarvuga tõuseb järgmiste aastatega 60%, mistõttu võib tulevikus sõidukites oluliselt rohkem Vemo osi leiduda. On fakt, et tänapäeval on sellistes autodes nagu Mercedes S klass kuni 200 üksikut arvutit. See kantakse kindlasti üle ka keskklassi sõidukitesse ohutusregulatsioonide tõttu.

Rehvirõhu andurid on Euroopa Liidus kohustuslikud alates 2014.aasta 1. novemberist ning suures osas on nende tarnijaks Vemo. Need tuleks asendada pärast 150000 kilomeetrist läbisõitu või iga 5 aasta järel ning on saadaval meie poes.

Elektri- ja elektroonikakomponendid nime all Vemo, samuti mehaanilised komponendid Vaico nime all on samuti meie veebipoes ostmiseks saadaval. Antud ettevõtte varuosad on garanteeritult kõrge kvaliteediga originaalosad. Odavad järgitehtud osad, mis võivad defektide tõttu viia tõsiste õnnetusteni, ei kuulu selle nimega kokku.

Kõik VEMO kategooriad ja varuosade teie autole ühe hetkega

Ostukorv

0 Artiklid, 0,00 €

Kassasse
Logi sisse
Unustasid parooli? Uus klient? Registreerige nüüd
INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 120 € kaupade väärtusega
  • Varuosad VEMO tarne koos UPS
  • Autoosad VEMO tarne koos GLS
  • Varuosad autole VEMO tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • Autode varuosad VEMO ostmine visa maksemeetod
  • VEMO auto varuosadeks ostmine mc maksemeetod
  • Originaal varuosad VEMO ostmine amex maksemeetod
  • Autode varuosad VEMO ostmine paypal maksemeetod
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+372 880 3336

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil