Kõrgsurveühendus, kliimaseade auto
Kõrgsurveühendus, kliimaseade meie e-poes
Jahutamine toimub kompressori abil ja see toimib külmkapi põhimõttel. Ringlusesse sisse on ehitatud erinevaid komponente. Seda lülitust nimetatakse kliimaseadmeks ja ka jahutusringluseks.
Juhtivus on paigutatud järgmisse nelja ossa:
- Kõrge rõhuga ala – gaasiline (rõhk u. 16 baari, temperatuur u. 65 kraadi Celsiuse järgi)
- Kõrge rõhuga ala - vedelik (rõhk u. 16 baari, temperatuur u. 65 kraadi Celsiuse järgi)
- Madala rõhuga ala - gaasilised (rõhk u. 1,2 baari, temperatuur u. -3 Kraadi Celsiuse järgi)
- Madala rõhuga ala - vedelik (rõhk u. 1,2 baari, temperatuur u. -7 ° C)
Jahutussüsteem koosneb järgmistest elementidest, mis on ühendatud läbi voolikute ja torude: Kompressor, mahult kasvav kere (ekspansioonventiili või gaasipedaal), aurusti, vedeliku paak koos kuivatiga (kuivati ja kollektor), ohutusseadmed (survelülitid või kõrgsurve lülitid ja temperatuuriandurid), juhtseadmed, torud, jahutusaine ja jahutusaine paak.
Kliimaseadme funktsioonTorudes surutakse gaasiline jahutusvedelik kompressori abil 16 baarin ja hiljem kondensaatoris veeldatakse. Seejärel suunatakse paisumisventiili, mis on paigaldatud aurusti ette ja kohe lõdvendatakse 1,2 baarini. Abil Joule-Thompson efekti, mis tekib kui gaas läbib surve vähenemise ja temperatuuri muutuse. Mahu gaasi muutustele osakeste keskmine kaugus väheneb, nii et vabastatud jahutusvedeliku temperatuur on pärast paisumist -7 ° C.
Nüüd läbib see aurusti, mis jahutab õhku sõitjateruumis. Pärast aurustit edastatakse see uuesti kompressorisse ja toitesüsteem algab uuesti.
Jahutusaine õigeaegne vahetamine
Võib-olla saavad väikesed jahutusvedeliku kogused jahutussüsteemist väljalaskeklapi surve abil välja. Nii ei suuda vähendatud maht enam 16 baarise töörõhuni; seega ei saa kliimaseade soovitud tööd sooritada. Seetõttu on oluline lisada jahutusvedelikku iga 2 kuni 3 aastat järel, mis tuleks teostada remonditöökojas. See pakub ka sõiduki klubidest (ADAC jne). Jahutussüsteemi ja kliimaseadet tuleb täielikult remontida korralikus remonditöökojas, sest torud on surve all!
Meie e-poes t on teil oma autole võimalik tellida kõiki kliimaseadme komponente odavalt ja lasta need remonditöökojas paigaldada. Peale nende komponentide võite leida oma sõidukile ka kõiki teisi kulu ja varuosasid meie veebi kataloogist.
Rohkem varuosad kategoorias Kliimaseade
- Piirangutega toode / piirangu info 2: Kõrgsurvekülg
- Küte/Jahutus: kondensaatorist aurustisse
- Piirangutega toode / piirangu info: koos toruühendusega, koos tihenditega, ventiiliga
- Materjal tihend: HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
- sobib külmaaine jaoks: R134a
- Küte/Jahutus: kliimakompressorist kondensaatorisse
- Netokaal [g]: 112
- pakendi laius [cm]: 20,00
- pakendi kõrgus [cm]: 23,00
- pakendi pikkus [cm]: 29,5