Vali sõiduki

Otsing

HELLA varuosade kataloog

Ajalugu

Algselt asutati ettevõte Westfalenis Saksamaal 1899.aastal ning see hakkas tootma petrooleumküünlad või -lampe ja signaalpasunaid hobuvankritele. Seoses esimese autotootja esilekerkimisega hakkas firma tegelema atsetüleen-esitulede tarnimisega. 1908.aastal võttis ettevõte nimeks Hella, asutaja naise Helene järgi. Pärast Teist maailmasõda laiendas Hella Compani oma tootevalikud ikka ja jälle, eriti sõidukite elektri- ja elektroonikavaldkonnas.

Spetsialist elektroonika ja kliimaseadmedete valdkonnas

Lisaks valgustussüsteemidele nagu tagatuled, esituled ja indikaatortuled, toodab Hella Company ka releesid ning juhtplokke, mida leidub paljudes moodsates sõidukites nagu VW Golf või BMW 316. Alates 1990ndatest, eriti pärast õhukonditsioneeri kasutamisele tulekut on ettevõte oma tegevusvaldkondi suuresti laiendanud ning toodab ka ülevooluklappe ning õhukonditsioneeride kompressoreid, nagu võime näha sõidukites Audi A6, VW Pheaton või Passat. Antud autoosade tarnija sõlmis mitmeid koostöölepinguid teiste tarnijatega aastal 2000, mis tähendab, et Hella’st on saanud suurim jahutusvedeliku pumpade ning õhukonditsioneeri osade tarnija.

Arendustöö koos teiste autotootjatega

Mõned neist ühisettevõtetest tegutsevad erinevate nimede all ning tarnivad originaalosi autotootjatele üle kogu maailma. Kõik Hella autoosad, samuti varuosad, on saadaval meie veebipoes.

See ettevõte omab suurt arendus- ja uurimiskeskust Saksamaal, kus arendatakse kõrgtehnoloogilisi komponente vastavalt kliendi soovidele lepingu alusel. Hella Company mängib keskset rolli autode arenduses tänu pidevale elektroonikaosade kasvule sõidukites, nagu seda on näiteks parkimisabi (Parktronic Mercedes Benz’ist).

Kõik HELLA kategooriad ja varuosade teie autole ühe hetkega

Ostukorv

0 Artiklid, 0,00 €

Kassasse
Logi sisse
Unustasid parooli? Uus klient? Registreerige nüüd
INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 120 € kaupade väärtusega
  • Varuosad HELLA tarne koos UPS
  • Autoosad HELLA tarne koos GLS
  • Varuosad autole HELLA tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • Autode varuosad HELLA ostmine visa maksemeetod
  • HELLA auto varuosadeks ostmine mc maksemeetod
  • Originaal varuosad HELLA ostmine amex maksemeetod
  • Autode varuosad HELLA ostmine paypal maksemeetod
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+372 880 3336

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil