Vali sõiduki
Varuosade kataloogi

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Esisild, koos lisadega, koos kokkusurumisvastase plekiga

Arvustused (0)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur 20929, 20928, 20926 (Piirangutega toode/piiranguinfo 2: koos kokkusurumisvastase plekiga | Piirangutega toode/piiranguinfo: koos lisadega) osta madala thumb?id=8032002&lng=ee&ccf=94077793

31,56

sh. käibemaks 20, Saatmine
Laos
Tarne 2-3 tööpäevaga
  • Artikli number: 1170659
  • Tootja: METZGER
  • Tüüp:
- +
See artikkel on lisatud ostukorvi
METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur detailid
  • Installatsiooni pool:   Esisild 
  • Kulumishoiatus kontakt:   koos kulumianduriga 
  • Kulumisnäidikute arv [ühe silla kohta]:  
  • Pikkus (mm):   155,8 
  • Kõrgus (mm):   56,5 
  • Jämedus [mm]:   18,5 
  • Piirangutega toode/piirangu info 2:   koos kokkusurumisvastase plekiga 
  • Hoiatuskontakti pikkus (mm):   256 
  • Piirangutega toode/piirangu info:   koos lisadega 
  • Spetsifikatsioon:   ECE R90 APPROVED 
  • Hulgaühik:   Telje komplekt 
  • Riik: Uus
OEM viitenumber(id):
Auto valmistaja OE NUMBER
METZGER 20926
METZGER 20928
METZGER 20929
OPEL 4403271
OPEL 9111271
RENAULT 7701201044
RENAULT 7701202044
RENAULT 7701202713
RENAULT 7701202956
RENAULT 7701203913
RENAULT 7701203918
RENAULT 7701203919
Edasised sobilikud tooted sisestatud OEM NUMBRI ALUSEL:
ATE
13.0460-3822.2
ATE
13.0460-3969.2
BOSCH
0 986 460 946
BOSCH
0 986 461 149
TEXTAR
2092602
FERODO
FDB558
FERODO
FDB877
FERODO
FSL558
FERODO
FVR414
BREMBO
P 68 006
BREMBO
P 68 018
KRAFT
6005050
FEBI BILSTEIN
16189
FEBI BILSTEIN
16222
FEBI BILSTEIN
16443
NK
223919
MAPCO
6382
MAPCO
6454
REMSA
0144.70
REMSA
0202.02
TRW
GDB243
TRW
GDB344
TRW
GDB905
VAICO
V46-0146
VAICO
V46-0150
VAICO
V46-0161
LPR
05P278
LPR
05P801
Barum
BA2076
Barum
BA2086
ABE
C1R014ABE
VALEO
598158
VALEO
598086
JURID
571306J-AS
JURID
571334D
JURID
571334J
JURID
571335J
JURID
571744J
JURID
571747J
TRISCAN
8110 25001
TRISCAN
8110 25846
ICER
140620
ICER
180188
FERODO
FSL877
OPTIMAL
8120
OPTIMAL
9417
OPTIMAL
9858
TEXTAR
2044201
TEXTAR
2159701
FERODO
FDB558D
MINTEX
MDB1333
MINTEX
MDB1677
FEBI BILSTEIN
116161
A.B.S.
36131
A.B.S.
36570
A.B.S.
36580
DELPHI
LP504
BRECK
20973 00 704 00
A.B.S.
36580S
A.B.S.
260184
CIFAM
822-038-1
CIFAM
822-098-0
KAMOKA
JQ1011116
VALEO
301158
METZGER
1170659
STARK
SKBP-0011439
RIDEX
402B0845
JP GROUP
1263601419
REMSA
0023.02
JURID
571306J
MEYLE
025 209 7311
MEYLE
025 209 7311/PD
ROADHOUSE
2144.70
METELLI
22-0098-0
ROADHOUSE
2202.02
HELLA
8DB 355 019-221
DENCKERMANN
B110248
DENCKERMANN
B110589
DELPHI
LP149
SCT Germany
SP 385 PR
JP GROUP
1263601410
JP GROUP
4163700110
JP GROUP
4163701110
TOMEX brakes
TX 11-64
TOMEX brakes
TX 11-65
ARENATRAFIC
Tootja\Mudel\TüüpAasta (pärit - kuni)HPTöömahtSil.Mootori kood
OPEL Arena Buss (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L)01.1997601870 ccm419 DL
OPEL Arena Buss (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M)01.1997752499 ccm425 DM
OPEL ARENA Kast (TB, TF) 1.9 D03.1998601870 ccm4F8Q 606
OPEL Arena Van (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M)01.1997752499 ccm425 DM
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Buss (T5, T6, T7) 2.1 D 4x405.1985582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Buss (TXW) 2.5 D 4x408.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 1.703.1989691721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 1.9 D06.1997601870 ccm4F8Q 606
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.1 D05.1989582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.1 D06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.206.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.2 4x405.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.2 4x406.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.5 D05.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.5 D03.1989762499 ccm4S8U 750
RENAULT TRAFIC Kast (TXX) 2.5 D 4x405.1989752499 ccm4S8U 752
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.1 D03.1980582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.1 D07.1980582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.1 D05.1985602068 ccm4J8S 750
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.1 D 4x405.1985582068 ccm4852 750
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (P6) 2.5 D03.1980692445 ccm48140.61.240
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.1 D09.1994642068 ccm4J8S 620
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.1 D RWD05.1989582068 ccm4852 720
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.1 D RWD06.1994642068 ccm4J8S 758
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.205.1989952165 ccm4J7T 780
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.209.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.2 4x409.19941012165 ccm4J7T 600
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D05.1989692445 ccm48140.61.240
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D05.1998752499 ccm4S8U 758
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D03.1989762499 ccm4S8U 750
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D09.1994792499 ccm4S8U 758
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D 4x403.1989762499 ccm4S8U 750
RENAULT TRAFIC Pritsche/æassii (PXX) 2.5 D 4x409.1994792499 ccm4S8U 758
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.007.1980791995 ccm4829 720
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D09.1980582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D05.1986582068 ccm4852 750
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 4x411.1986582068 ccm4852 750
Kliendid kes ostsid see toode ka osta:
Toote hinnang

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Esisild, koos lisadega, koos kokkusurumisvastase plekiga



Hinda nüüd

METZGER Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Esisild, koos lisadega, koos kokkusurumisvastase plekiga.

INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 110 € kaupade väärtusega
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (20929, 20928, 20926 Spetsifikatsioon: ECE R90 APPROVED) tarne koos POSTNORD
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Kulumishoiatus kontakt: koos kulumianduriga 20929, 20928, 20926) tarne koos GLS
  • 20929, 20928, 20926 Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Jämedus/Tugevus (mm): 18,5) tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • 20929, 20928, 20926 Piduriklotsi komplekt, ketaspidur Installatsiooni pool: Esisild ostmine PayPal maksemeetod
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Pidurisadulateostus: Sadul(2-kolbi) 20929, 20928, 20926) METZGER ostmine VISA maksemeetod
  • Piduriklotsi komplekt, ketaspidur (Pikkus (mm): 155,8 20929, 20928, 20926) ostmine MasterCard maksemeetod
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+3726189484

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil