Vali sõiduki
Varuosade kataloogi

NK Piduriketas Täis, Ø: 233mm

Arvustused (0)
Piduriketas 201002 (Veljeaukude hulk: 4 | Miinimumjämedus (mm): 7,8) osta madala thumb?id=54992&lng=ee&ccf=94077794

122,83

sh. käibemaks 20, Saatmine
Praegu otsas
  • Artikli number: 201002
  • Tootja: NK
  • Tüüp:
- +
See toode on laost otsas. Palun valige mõni teine.
See artikkel on lisatud ostukorvi
NK Piduriketas
Piduriketas detailid
  • Läbimõõt [mm]:   233 
  • Piduriketta liik:   Täis 
  • Veljeaukude hulk:   4,00 
  • Pidurikettajämedus [mm]:   9,00 
  • Miinimumjämedus (mm):   7,80 
  • Kõrgus (mm):   77,50 
  • Riik: Uus
OEM viitenumber(id):
Auto valmistaja OE NUMBER
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Edasised sobilikud tooted sisestatud OEM NUMBRI ALUSEL:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
ALFASUD
Tootja\Mudel\TüüpAasta (pärit - kuni)HPTöömahtSil.Mootori kood
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Kliendid kes ostsid see toode ka osta:
Toote hinnang

NK Piduriketas Täis, Ø: 233mm



Hinda nüüd

NK Piduriketas Täis, Ø: 233mm.

INFOBOX

Tasuta tarne

iga tellimuse korra, mis on suurem kui 110 € kaupade väärtusega
  • Piduriketas (201002 Pidurikettajämedus (mm): 9) tarne koos POSTNORD
  • Piduriketas (Piduriketta liik: Täis 201002) tarne koos GLS
  • 201002 Piduriketas (Kaal (kg): 4,83) tarne koos DHL
:

Turvaline ühendus

Maksemeetodid
  • 201002 Piduriketas Installatsiooni pool: Tagasild ostmine PayPal maksemeetod
  • Piduriketas ( 201002) NK ostmine VISA maksemeetod
  • Piduriketas (Läbimõõt (mm): 233 201002) ostmine MasterCard maksemeetod
  • Trustly
  • Hypovereins Bank
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 00:00

KLIENDI LIIN

+3726189484

Aadress

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Saksamaa
Näidata kaardil